OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Szukasz miejsca do którego warto się wybrać na ciekawą wycieczkę ze swoją grupą czy klasą? Chcesz wywołać uśmiech na twarzy swoich podopiecznych na słowo „wycieczka”?
Jeśli nie znasz takiego miejsca, gdzie można doskonale się bawić i jednocześnie integrować się w zespole, to dobrze trafiłeś. W Makademii z radością gościmy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Podczas pobytu u nas dzieci zamieniają się w architektów i budowniczych tworząc swój świat za pomocą klocków LEGO. Mają do dyspozycji kilkadziesiąt zestawów, które mogą wspólnie budować według instrukcji.

Przedstawiamy ofertę zorganizowanego pobytu grupy przedszkolnej/klasy na Sali Zabaw z LEGO Education. Na czas pobytu grupy(klasy) dzieci maja zarezerwowaną salę zabaw, gdzie pod czujnym okiem naszego instruktora wspólnie spędzają czas na zabawie i nauce.

Przebieg zajęć z grupą przedszkolną/klasą (2 godziny) do 20 dzieci:

1. Zabawy integracyjne przeprowadzane przez naszych instruktorów (m.in. zabawy animacyjne przy użyciu klocków LEGO Soft)
2. Zabawa klockami LEGO Education oraz zestawami z wypożyczalni LEGO.

Cennik dla grup przedszkolnych i szkolnych:

25 zł za każde dziecko/2 godziny zorganizowanego pobytu

Cena obejmuje wejście dwóch opiekunów grupy na salę zabaw z LEGO Education oraz kartę stałego klienta Sali zabaw z LEGO Education dla każdego dziecka.

DLACZEGO MY?

DZIAŁAMY KREATYWNIE

OPTYMALIZUJEMY CZAS

ŁĄCZYMY TO CO NAJLEPSZE